Zamknij
REKLAMA

Joy Fitness Club po raz kolejny był partnerem Plebiscytu Pozytywny Mielczanin

11:18, 31.01.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Joy Fitness Club już od kilku lat wspiera Plebiscyt Pozytywny Mielczanin organizowany przez portal hej.mielec.pl.

Plebiscyt Pozytywny Mielczanin co roku skupia liczne grono partnerów. Od kilku lat organizację wydarzenia wspiera Joy Fitness Club. Podczas tegorocznej edycji ufundował on nagrody dla laureatów w postaci karnetów.

Od niedawna w Joy Fitness Club obecna jest również oferta zajęć EMS - to elektrostymulacja mięśniowa, która stosowana jest z powodzeniem w sporcie, fizjoterapii oraz medycynie estetycznej. I to właśnie karnety na ten innowacyjny trening otrzymali nominowani w plebiscycie Pozytywny Mielczanin 2017.

Klub JOY Fitness to 1200 m2 luksusowej przestrzeni, na której dysponuje najlepszym światowym sprzętem uznanych producentów. Oferuje też bogaty wachlarz zajęć grupowych.

Obok rozbudowanej oferty zajęć, Joy Fitness Club to też profesjonalna, pełna pasji kadra instruktorów.

Joy Fitness Club działa w Centrum Handlowym Smoczka przy ul. Szafera 33. Informacje o ofercie klubu dostępne są na stronie www.joyfitnessclub.pl

Redakcja hej.mielec.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone