Zamknij
REKLAMA

Stanisław Wanatowicz Pozytywnym Mielczaninem w kategorii Biznes. "Cieszę się, że to mnie przypadł ten zaszczyt"

02:16, 12.01.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Statuetkę i tytuł Pozytywnego Mielczanina 2017 w kategorii Biznes potrzymał Stanisław Wanatowicz – prezes firmy Comp Soft.

Nagroda dla Stanisława Wanatowicza to efekt głosowania czytelników portalu hej.mielec.pl i kapituły plebiscytu. Rozstrzygnięcie i uroczysta gala Pozytywnego Mielczanina odbyła się 5 stycznia 2018 r.

- Strasznie mi miło, że zostałem wyróżniony tą zaszczytną dla mnie nagrodą, bo czuję się mielczaninem, od lat Wanatowicze tutaj w Mielcu mieszkają i prowadzą jakieś tam biznesy – mówił Stanisław Wanatowicz.

Comp Soft to mielecka firma, zdobywca prestiżowych nagród branżowych a także sponsor wydarzeń kulturalnych oraz podmiot wspierający akcje charytatywne. – Firma, dzięki której uzyskałem dzisiaj ten zaszczytny tytuł, nazywa się Comp Soft, istnieje od 2000 roku. Od początku jestem jej współwłaścicielem, członkiem zarządu. Natomiast od 11 lat jestem prezesem – powiedział Wanatowicz. - Firma zatrudnia 50 osób i zadaję sobie sprawę, że w Mielcu jest może mało znana, natomiast w całej Polsce jakąś tam renomą się cieszymy. Obsługujemy niemal 100 firm produkcyjnych, instytucji i banków spółdzielczych.

- Jeszcze raz się cieszę, że to mnie przypadł ten zaszczyt uzyskania tej nagrody – podkreślał nagrodzony w kategorii Biznes.

Redakcja hej.mielec.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone