Zamknij
REKLAMA

OLVIKE przygotowało tort i słodki poczęstunek na galę Plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2017

12:42, 29.01.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

O słodki poczęstunek oraz okolicznościowy tort na tegoroczną galę Plebiscytu Pozytywny Mielczanin zadbała firma OLVIKE.

OLVIKE funkcjonuje w Mielcu od kilku lat. Od zawsze słynęło ze słodkości, z chrupiącego pieczywa, a od niedawna wprowadziło też ofertę restauracyjną. - Chcemy zaproponować miejsce pełne ciepła i różnorodnych zapachów i smaków. Z samego rana napij się z nami kawy, w południe zjedz pyszny lunch a wieczorem zabierz znajomych na lampkę dobrego wina – tak swoją działalność opisuje OLVIKE.

OLVIKE było partnerem Plebiscytu Pozytywny Mielczanin 2017. Dla gości przygotowało smaczny słodki poczęstunek. Nie zabrakło też okazałego tortu z okazji rozstrzygnięcia plebiscytu a także 10. urodzin portalu hej.mielec.pl.

OLVIKE zlokalizowane jest przy ul. Piotra Skargi 9. Ich ofertę i działalność można śledzić na Facebooku.

Redakcja hej.mielec.pl

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone