Zamknij
REKLAMA

Studia podyplomowe w WSGiZ w Mielcu

11:20, 05.11.2018 | Artykuł sponsorowany

W listopadzie br. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie we współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki i Zarządzania w Mielcu uruchamia kolejną edycję prestiżowych studiów ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM - STUDIA MENADŻERSKIE TYPU MBA. Jak w poprzednich edycjach wszystkie wykłady i sama obrona prac dyplomowych odbędą się w siedzibie WSGiZ w Mielcu przy ulicy Warszawskiej 1.

Studia skierowane są zarówno do prezesów, dyrektorów, osób piastujących kierownicze stanowiska w firmie, jak i dla pracowników pragnących podnieść swoje kwalifikacje i ubiegać się o awans. Stwarzają również wiele możliwości dla osób pragnących otworzyć własny biznes.

W rankingu Najlepsze Programy MBA w Polsce 2018 studia MBA Uniwersytetu Ekonomicznego  w Krakowie  znalazły się w pierwszej piątce spośród 31 programów MBA prowadzonych obecnie przez Uczelnie w Polsce. Wśród dotychczasowych absolwentów studia te cieszyły się wysokim uznaniem, gdyż  zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę wykładowców z Warszawy oraz z Krakowa. Program studiów ma charakter interdyscyplinarnym i ma za zadanie przygotować kadrę kierowniczą do zarządzania zarówno w  warunkach kryzysu, ale również wtedy, kiedy przedsiębiorstwo jest w doskonałej kondycji, a zarząd poszukuje metod wzrostu jego wartości.

Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu w dwudziestym roku swej  działalności uruchamia XIX-tą edycję dwusemestralnych studiów podyplomowych z zakresu ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ Z ELEMENTAMI WDRAŻANIA PROJEKTÓW UNIJNYCH. Studia kierowane są do osób planujących ubieganie się o stanowisko dyrektora przedszkola, szkoły lub placówki oświatowej, pracowników administracji oświatowej samorządowej i rządowej, dyrektorów i wicedyrektorów szkół i przedszkoli, oraz nauczycieli, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje, wiedzę i umiejętności w zakresie planowania, aplikowania i zarządzania funduszami pochodzącymi ze środków Unii Europejskiej.

Ponadto uczelnia uruchamia w tym semestrze studia podyplomowe z zakresu: ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY oraz  RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE.

Bliższe informacje dotyczące podjęcia w/w studiów udziela Dziekanat WSGiZ pod numerem tel. 17 7735350, jak również zamieszczone są na stronie uczelni www.wsgiz.mielec.pl

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone