Zamknij
REKLAMA

Inwestycja w mieleckim szpitalu z szansą na nagrodę. Można głosować

09:45, 25.03.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Rozbudowa bloku operacyjnego w mieleckim szpitalu znalazła się w gronie 25 inwestycji nominowanych do tytułu „TOP Inwestycji Komunalnej 2019”.

Organizatorem rankingu najlepszych inwestycji komunalnych jest Portal Samorządowy. Laureatów konkursu wskażą członkowie Rady Konsultacyjnej ze świata administracji, samorządu i biznesu podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego (13-15 maja 2019 roku).

Oprócz nagród przyznanych przez organizatorów, przewidziany jest także laur czytelników. Na każdą z 25 inwestycji komunalnych nominowanych do ścisłego finału można głosować TUTAJ.  

Przypomnijmy, że rozbudowa bloku operacyjnego w mieleckim szpitalu wraz z inwestycjami na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii pochłonęły ponad 14 mln zł. W dobudowanym do szpitala obiekcie znajdują się dwie sale operacyjne ortopedyczne oraz jedna ogólnochirurgiczna, wraz z pomieszczeniami, w których pacjenci są przygotowywani do zabiegów. 

Nowy blok operacyjny zobaczysz w naszej fotorelacji z otwarcia obiektu - ZOBACZ ZDJĘCIA

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

zxszxs

0 1

Takiego wała. . . W zamian za głosowanie należy wyrazić zgodę na przesyłanie przez pewne firmy spamu pod postacią reklam na skrzynkę pocztową. 11:07, 25.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rozdwojenierozdwojenie

0 1

inwestycja taka wspaniała, a dyrektora... zwolnili. i to nie mając następcy z pomysłem! dziwne rozdwojenie jaźni. z jednej strony kwasniewski zrobił ile mógł i to co się poprzednikom nie udało, jest piękny OIOM, a z drugiej taki to niedobry dyrektor, bo w szpitalu bida. Czyli sukcesy są władzy i się chwalimy, a za błędy nie odpowiadamy, to już dyrektor. My się tylko ustawiamy do zdjęć i wypinamy pierś, a winnego błędów się znajdzie, sukcesy mu się zabierze, zwolni i z głowy. Norma w naszym kraju. 08:58, 26.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone