Zamknij
REKLAMA

Ulica Narutowicza do remontu. Prace wiosną?

07:53, 10.01.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Po przeprowadzonym remoncie kanalizacji, stan ulicy Narutowicza pozostawia wiele do życzenia. Miasto będzie się starać o naprawę tej drogi.

O złym stanie ulicy Narutowicza na ostatniej sesji Rady Miejskiej mówił Jakub Blicharczyk. - Mieszkańcy proszą o podjęcie działań mających na celu remont teraz lub w najbliższym czasie, nawierzchni na ul. Narutowicza. Ostatnio odbywała się tam naprawa kanalizacji i potem została nałożona niezbyt równa, fragmentaryczna nawierzchnia, co powoduje że występują tam wyrwy w drodze. Stan tej nawierzchni może spowodować w końcu jakiś wypadek – mówił radny.

Miasto bezpośrednio po remoncie wystąpiło do wykonawcy remontu kanalizacji o naprawę nawierzchni drogi. - W ubiegłym roku były prowadzone prace i rzeczywiście ta droga jest w złym stanie Zwróciliśmy się do tej firmy, która wykonywała remont o odtworzenie drogi i w ramach gwarancji tak się stało. Niemniej rzeczywiście widać, że to odtworzenie zaczyna mieć ubytki – informowała Monika Skowrońska-Ziomek, naczelnik wydziału dróg Urzędu Miejskiego.

- Na pewno wiosną zwrócimy się ponownie do tej firmy, by prace polegające na odtworzeniu dobrego stanu drogi, zostały wykonane – podkreślała.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

FoniFoni

13 0

Tam jest potrzebny generalny remont, a nie jakieś lepienie. 07:58, 10.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

remontremont

14 0

Panie Prezydencie tam trzeba zlecić frezowanie i nowy dywanik. 08:13, 10.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Azbest Azbest

6 0

Wymiana kanalizacji powinna sie zazębic z remontem drogi. Znajac zycie koszt " poklejenia" tej drogi pozwolilby na gruntiwny jej remont. A tak to trzeba 2 razy placic. Chcialbym jeszcze zwocic uwage na niewidoczny sygnalizator swietlny na narutowicza - byl temat poruszany ale nic sie nie zmienilo. 09:24, 10.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dziobakdziobak

3 0

mam wrażenie, że miasto chciałoby wyremontować drogę za pieniądze Wykonawcy kanalizacji; oczywiście Wykonawca ma po zakończeniu robót ma przywrócić stan pierwotny, ale chyba Inwestor nie jest analfabetą i wie, że takie łaty szybko się niszczą; proponuję Inwestorowi następujące kroki:
1. Czy Inwestor/właściciele infrastruktury podziemnej) w ciągu najbliższych 5-10 lat planuje przebudowę infrastruktury podziemnej -TAK - przebudowę wykonać w tym roku NIE - przystąpić do remontu nawierzchni.
2. Wykonać remont nawierzchni z prawdziwego zdarzenia, po wykonaniu niezbędnych prac przy infrastrukturze podziemnej. Właściwym byłby remont w następnym roku po pracach wymagających wykopów w drodze.

10:18, 10.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TenzPoloTenzPolo

3 2

blokusy najpierw budujo pikno droge za grube miliony , potem na podkopujo droge pod kanalizacje ,potem remontujo to droge ,potem zlecajo generalny remont , potem bedo budowac chodnik a na koncu jak juz wszystko zrobio przekopio kilka razy zaczno z inno ulico tak samo.Szkoda im pisac w czym jest problem , mielec to stan umyslu 13:13, 10.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dziobakdziobak

2 1

i dziwią się, skąd to wszystko tak dużo kosztuje, 14:12, 10.01.2019


REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone