Zamknij
REKLAMA

Okradał rodzinę, fanty zanosił do lombardu

23:35, 19.04.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży elektronarzędzi. 25-letni mieszkaniec gminy Mielec kradł bo potrzebował pieniędzy. Za popełnione przestępstwa usłyszał już zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieleccy policjanci przejęli zgłoszenie o kradzieży elektronarzędzi z posesji w miejscowości Złotniki. Skradzione narzędzia wycenione zostały na kwotę 550 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży może być jeden z członków rodziny. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Do sprawy został zatrzymany 25-letni mężczyzna.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że podejrzany dopuścił się jeszcze jednej kradzieży elektronarzędzi, również na szkodę swojego krewnego. Skradzione przedmioty wycenione zostały na kwotę 1400 złotych.

Policjanci przedstawili zarzut 25-latkowi. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. W trakcie przesłuchania wyjaśniał, że skradzione przedmioty zostawiał w lombardzie po to, aby w ten sposób pozyskać pieniądze na życie. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. W sprawie trwają dalsze czynności.

 

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

TELEWIZJA PSUJETELEWIZJA PSUJE

28 2

1. Po co w telewizji te wszystkie PATOLOGIE ("PROSTACKIE SERIALE") które promują patologie, rozwody i rozpad rodziny?
2. Facebook też swoje robi w rozkładzie społeczeństwa, widać to u młodych ludzi którzy już ze sobą nie rozmawiają tylko przesyłają sobie fotki w tym komunikatorze, ta też jeden mąciciel może wpływać na masę osób (dzieci). Często pojawia się problem "niebieski wieloryb" i tym podobne, inni powiedzą - takie czasy
3. Za łatwy dostęp do używek
4. Szkoła nie wychowuje tylko czeka na wypłatę 1go
5. Rodzice nic nie mogą zrobić, nie mają dziś żadnych narzędzi bo Państwo im je odebrało, jak coś to rodzice winni którzy nic nie mogą bo małolat ich "załatwi"
6. Zamiast płatne lekcje Angielskiego czy Matematyki po szkole to może szkoły by tak zorganizowały czas młodzieży by nie mieli czasu na głupoty - piłka, kosz, siatka, pływanie i obowiązkowo dodatkowe lekcje wyrównawcze angielski, matematyka itp.....
7. W Mielcu powszechnie widać meneli, żulów, wszędzie się pije, barów z alkoholem więcej niż pijących to jak ma być OK???
8. 500+ i inne socjale też pomagają podjąć decyzje żeby nie pracować tylko "lekko" żyć - promocja "pasożytowania" - a gdzie praca, nauka - ktoś powie jakie czasy takie społeczeństwo
9. Mielec sam w sobie upada, mądrzejsi uciekają a zostają ci co muszą lub ci co im "wisi"

Pozdrawiam 07:13, 20.04.2019

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

ALKO ALKO

2 0

https://echodnia.eu/podkarpackie/w-mielcu-bija/ar/8333088 07:27, 20.04.2019


PolitykPolityk

4 2

No cóż, wszystko idzie zgodnie z planem. Tacy wyborcy są nam właśnie potrzebni. 10:00, 20.04.2019


I o to chodzi !I o to chodzi !

7 1

Tak się właśnie rozbija jedność społeczeństwa, poszczególnych grup społecznych oraz rodziny.
A ludzie pozbawieni głębszych więzi i solidarności w ramach swoich grup i środowiska szukają zamienników w postaci portali pseudo-społecznościowych oraz starają się czerpać przyjemność z zakupów. Uciekają w konsumpcję i media elektroniczne, które oprócz zakupu nowego TV czy komputera nie wymagają żadnej większej aktywności. Wystarczy włączyć i już masz wszystkich "przyjaciół" pod ręką oraz wszelkie miłe dla oka rzeczy na ekranie.
Drugi koniec tego kija jest taki, że trzeba na to wszystko zarobić kasę i to z każdym rokiem większą i większą, więc z punktu widzenia elit rządzących masz system idealny. Ludzie (społeczeństwo) sami gonią za tym wszystkim czego pragną, przy okazji nie mając więcej czasu na głębszą refleksję stają w gruncie rzeczy słabi i podatni na przekaz medialny, reklamy, chęć posiadania itp.
I tak oto masz gotową receptę na nowy model człowieka-obywatela-konsumenta, grzeczny i potulny a jak podskoczy to mu to wszystko zabierzemy za czym tak mocno goni.
12:36, 20.04.2019


jusbjusb

6 0

a co tu komentować, kasy potrzebował to kradł
- rodzinę przecież, więc jakby nie było swoich
- nic mi do tego, sprawa rodzinna, aż dziw, że na forum publicznym stanęła 16:41, 21.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RafalRafal

2 1

Jak to kradl bo potrzebowal kasy? Przeciez nasz premier i tvpis tak ogłasza że Polska to kraina mlekiem i miodem płynąca , świetnie się zarabia itp , o co chodzi? :) 07:39, 23.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone