Zamknij
REKLAMA

Dwóch nastolatków z narkotykami i bez prawa jazdy

10:15, 22.03.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili, że dwóch młodych mężczyzn z powiatu dębickiego, przebywających na terenie miasta, może mieć przy sobie narkotyki. Policjanci zatrzymali 17 i 16-latka, przy których zabezpieczyli narkotyki. 17-latek usłyszał zarzuty, młodszym zajmie się sąd rodzinny.

Radomyscy policjanci ustalili, że na terenie miasta przebywa dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadają narkotyki. Mężczyźni mieli poruszać się pojazdem marki Audi A8. Kiedy zostali zatrzymani do kontroli okazało się, że kierowcą samochodu był 17-letni mężczyzna, a pasażerem jego 16-letni kolega. 17-latek kierował pomimo braku upewnień.

W samochodzie policjanci ujawnili czerwone pudełko, w którym 17-latek przechowywał pięć woreczków z suszem roślinnym. Narkotester potwierdził, że jest to marihuana. W odzieży 16-letniego pasażera policjanci ujawnili kolejny woreczek z suszem. Podczas przeszukań w domu 17-latka ujawniono kolejną porcję narkotyków.

Kierujący audi został poddany badaniu narkotesterem, który wskazał, że był pod wpływem narkotyku. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Funkcjonariusze przedstawili zarzut posiadania narkotyków 17-latkowi. O losie o rok młodszego kolegi zadecyduje sąd rodzinny. Obaj przyznali się do posiadania narkotyków i złożyli wyjaśnienia.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

ChłopChłop

5 0

Ustalili:-) 12:56, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dorosłe gimbusyDorosłe gimbusy

20 0

Kolejna Mamunia pęka z dumy jak synuś z rozmachem wchodzi w dorosłość - dopiero mu pieluchy zmieniała, czytanie opanował z trudem, matury jeszcze nie zdał ale za to egzamin z pigułek zdałby na 5+. We wszystkim pomylili kolejność, na prawko też egzamin trzeba zdać wcześniej. Dramat... 13:10, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DamianDamian

7 10

Skończą 18 lat pojadą do Pragi i sobie legalnie popalą 13:25, 22.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone