Zamknij
REKLAMA

Pijany chciał wejść na stadion. Odpowie za zakłócanie imprezy masowej

10:42, 20.03.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci przedstawili zarzut zakłócania przebiegu imprezy masowej 37-letniemu mężczyźnie. Mielczanin, będąc pod wyraźnym wpływem alkoholu, chciał wejść na mecz rozgrywany na mieleckim stadionie. Udział w imprezie uniemożliwiła mu ochrona obiektu, która przekazała mężczyznę w ręce funkcjonariuszy.

- Policjanci interweniowali podczas ostatniego meczu rozgrywanego na mieleckim stadionie piłkarskim. Ochrona obiektu odpowiadająca za bezpieczeństwo na stadionie, podczas kontroli osób chcących wziąć udział w imprezie, zauważyła mężczyznę pod wyraźnym wpływem alkoholu – przekazuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Był on agresywny i wulgarny. Nie reagował na wezwania ochrony o zachowanie zgodne z prawem. Usunięty siłą ze stadionu, nadal zakłócał porządek w rejonie stadionu. Na miejsce wezwani zostali policjanci

Mężczyzna, przewieziony do jednostki Policji, nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Został zatrzymany w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili mu zarzut zakłócania przebiegu imprezy masowej. Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.
 
Za popełnione przestępstwo grozi kara grzywny, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat 3.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

PijakPijak

10 4

Piles. Nie wychodz z domu. Idz spac. A nie na miasto na impre wsrod ludzi 12:55, 20.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do PijakDo Pijak

10 1

Albo na wiązki 13:06, 20.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone