Zamknij
REKLAMA

Krótkie kolejki do operacji zaćmy w Mielcu

12:32, 19.03.2019 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Szpital Specjalistyczny w Mielcu oferuje operacje zaćmy, a oczekiwanie na taką usługę jest krótsze niż z wielu innych placówkach w Polsce.

Zaćma to najczęstsza przyczyna utraty wzroku u osób powyżej 65 roku życia. Choruje na nią 65 mln osób na świecie, a w Polsce – 1 mln. W Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu kolejka oczekujących na zabieg zaćmy jest tak krótka, że czas oczekiwania w lutym wynosił nie dłużej niż 3 miesiące. Szpital posiada kontrakt z NFZ, co powoduje że te zabiegi są dla pacjenta zupełnie darmowe.

Zabiegi usunięcia zaćmy realizowane są przez lekarzy – chirurgów, pracowników Kliniki Okulistyki Ogólnej Katedry Okulistyki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, pod przewodnictwem, a często także realizowanych bezpośrednio przez  prof. dr hab. n. med. Roberta Rejdaka – wybitnego lekarza wykorzystującego najbardziej nowoczesne i pionierskie metody stosowane w chirurgii siatkówki oka i leczenia urazów narządów wzroku, kierownika Kliniki w Lublinie, który przeprowadził ponad 30000 operacji wewnątrzgałkowych w tym ok. 20000 operacji zaćmy.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

dddd

11 1

Super miałem robić staw przepiszę się na oko 13:22, 19.03.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zyganazygana

1 0

Poszerz zabieg o prostatę ! 18:07, 20.03.2019


REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone