Zamknij
REKLAMA

Miasto przypomina: trwa akcja Podziel się ciepłem

00:01, 22.01.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Mielec jest jednym z wielu miast w Polsce w których prowadzona jest akcja dzielenia się ciepłą odzieżą z osobami ubogimi i potrzebującymi.

Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób – każdy, kto ma już niepotrzebne, ale nadające się jeszcze do użytku ubrania (np. kurtki, płaszcze, bluzy, szaliki, czapki itp.) może je zostawić na specjalnych wieszakach odpowiednio oznaczonych i umieszczonych w wybranych punktach miasta.

Z kolei każdy, kto takiej ciepłej odzieży potrzebuje, może ją sobie z tych wieszaków zabrać.

Warto przypomnieć, że w tym roku na terenie miasta Mielca wieszaki stanęły przed wejściem do głównego budynku Urzędu Miejskiego (ul. Żeromskiego 26), w wejściu do holu Domu Kultury Samorządowego Centrum Kultury (al. Niepodległości 7) oraz na przystanku MKS-u w rynku starego miasta.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

polopolo

1 1

pozbywanie sie starych zuzytych ubran w taki sposub to niewielka pomoc tym potrzebujoncym moim zdaniem lepiej by bylo zainteresowac sie nimi osobiscie i wtedy im bezposrednio pomuc, 12:10, 22.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Marudzisz z błędami Marudzisz z błędami

0 0

Dlaczego starych i dlaczego pozbywać się ? Wiem, że ludzie mają ubrania w dobrym stanie, może za duże, może już nie najmodniejsze ale w dobrym stanie i komuś mogą służyć . A Ty oczywiście możesz robić jedno i drugie i trzecie i pomóc innym. Pomoc, pomagać a zatem pomóc a nie pomuc. Ja tę tę formę pomocy popieram. W końcu każdy potrzebujący widzi, co wisi na wieszaku. A jakby wisiały nowe kurtki t9 pewnie szybko by znalazły ?potrzebujących? i na drugi dzień byłyby w sprzedaży na bazarku czy w sieci. 16:14, 23.01.2019


REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone