Zamknij
REKLAMA

Tomasz Poręba: Jestem bardzo dumny z drużyny i tego jak rozwija się klub

12:47, 04.12.2018 | P.C
REKLAMA
Skomentuj

Rozmowa z europosłem PiS Tomaszem Porębą, sympatykiem i partnerem piłkarskiego klubu FKS Stal Mielec.

-  Jak ocenia Pan bieżącą, jesienną rundę rozgrywek Fortuna 1 Ligi w wykonaniu PGE FKS Stali Mielec?
- Jestem bardzo dumny z drużyny. To była bardzo trudna runda, szczególnie na początku, kiedy były mecze, które rozczarowywały wynikami. Cały czas jednak wierzyliśmy w to, że ten zespół ma potencjał, że trener ma pomysł na grę  i że to wcześniej czy później zaowocuje dobrymi wynikami. Gra wyglądała dobrze, ale brakowało skuteczności i tego, tak bardzo potrzebnego w piłce szczęścia.  Pamiętajmy też, że przed sezonem doszło w drużynie do dużych zmian kadrowych, przyszli nowi zawodnicy i potrzebny był czas oraz cierpliwość, aby to wszystko zaskoczyło.  
Dziś mogę powiedzieć, że pomysł na grę trenera Skowronka się sprawdził, drużyna gra ciekawą, kombinacyjną piłkę, przede wszystkim widać spokój i dużą wiarę w swoje umiejętności. Drużyna dobrze realizuje taktykę co przekłada się na punkty. Mamy za sobą niesamowitą serię 6. remisów i 7. zwycięstw. To mówi samo za siebie.  Wierzę, że przyszły rok będzie nasz i że wszyscy spełnimy swoje marzenie o awansie do ekstraklasy.

- Odkąd zaangażował się Pan w Klub, widać duże zmiany w jego organizacji. Powstała chociażby Akademia Piłkarska Stali Mielec. Jak Pan dziś, po roku funkcjonowania, ocenia jej aktywność?
- Bardzo pozytywnie. Uważam, że każdy poważny klub musi szkolić młodzież pod własnym dachem, pod własnym szyldem: wcielać już u najmłodszych własną filozofię i organizację gry, przywiązywać do barw klubowych, ale też uczyć tych młodych ludzi ważnych w życiu wartości. Cieszę się, że tak zaczęła działać Stal Mielec.  
Obecnie w Akademii trenuje ponad 200 młodych zawodników i proszę mi wierzyć, że plany są jeszcze bardziej ambitne. W tym miejscu moje wielkie słowa uznania za pracę dla dyrektorów akademii Bogusława Wyparło i Pawła Szylera. Jestem pewien, że w niedalekiej przyszłości coraz więcej wychowanków, którzy pochodzą z Mielca i okolic, będzie grać w pierwszej drużynie.
Oczywiście chcę tutaj też podziękować sponsorom którzy mi zaufali i zainwestowali w Akademię. Dzięki takim firmom jak grupa PGE, PZU czy ARP mamy możliwość piłkarsko szkolić dziesiątki młodych ludzi z Mielca i okolic.

-  Jaka jest sytuacja finansowa klubu? Wiele Pan zrobił, aby w klubie pojawili się nowi sponsorzy. Czy będą wspierać klub w przyszłości?
- Tak, mogę wszystkich Państwa zapewnić, ze nadal będę zabiegał o dalsze wsparcie obecnych, ale też szukał kolejnych sponsorów klubu. Uważam, że Stal Mielec to dziś prawdziwa marka i wielka reklama miasta. To klub o pięknej historii, mający kapitalne wyniki jeśli chodzi o ekwiwalenty reklamowe.
Co ważne, po tym gdy udało nam się zbudować podgrzewaną murawę, jesteśmy klubem spełniającym wszystkie wymagania gry na najwyższym szczeblu rozgrywek. Dzięki wsparciu miasta i sponsorom ostatnie lata przełożyły się nie tylko na sukces sportowy i większy budżet, ale również znaczącą poprawę organizacji w klubie. Cały czas uczymy się wielu dobrych praktyk od najlepszych.  I nie tylko spółek Skarbu Państwa jak PGE czy LHS, ale również prywatnych podmiotów jak Grupa Żywiec, a konkretnie browar Leżajsk, ze współpracy z którym jestem bardzo zadowolony, bo przekonać go, aby wszedł w klub nie było łatwo.  Obecnie pracuję nad pozyskaniem kolejnego ciekawego partnera biznesowego spoza kręgu spółek Skarbu Państwa,  który - jak myślę - w najbliższym czasie sfinalizuje kontrakt sponsorski.
To jak dziś klub funkcjonuje to także wielka zasługa dwóch ludzi: prezesa Jacka Orłowskiego i dyrektora Bartłomieja Jaskota. Mogę powiedzieć, że bez ich ciężkiej codziennej  pracy i oddania dzisiejsze Stali sukcesy po prostu nie byłyby możliwe.

- Ostatnie wybory bardzo mocno zmieniły scenę polityczną w Mielcu. Czy jest Pan rozczarowany ich wynikami?
- Mieszkańcy podjęli taką, a nie inną decyzję i absolutnie należy ją uszanować.  Bez wątpienia jako formacja musimy z tej sytuacji wyciągnąć wnioski, ale to temat na inną rozmowę.
Mogę tylko wyrazić nadzieję, że nowe władze miasta utrzymają taki sam poziom finansowania sportu w mieście jak do tej pory. Myślę, że niezależnie od poglądów politycznych, to powinien być wspólny cel, bo szkoda byłoby to wszystko zmarnować. Sukces FKS Stal Mielec będzie przecież sukcesem całego miasta.
A wracając do polityki, trzeba mieć w niej dużo pokory, ale też świadomość, że pracuje się dla ludzi. Zawsze powtarzałem, że wszystko co robię - czy to zabiegając o drogę ekspresową Via Carpathia,  czy o modernizację i rozwój linii kolejowej Dębica-Mielec-Ocice, czy o 30 milionów złotych na halę sportową w Mielcu, pieniądze na Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku - ma służyć mieszkańcom Podkarpacia. Wszystkie te inwestycje mają strategiczny charakter, a ich celem jest rozwój naszego województwa i naszych miast.

(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (83)

WiernyWierny

33 19

Co do czasu pojawienia się Pana Tomasza robiły władze klubu? Tomasz na prezesa! 13:03, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hahahaha

8 20

Szczylu jesteś twarzą klęski pisu 13:07, 04.12.2018


mmmm

23 61

Przegrany gościu jak Jaki 13:08, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Co toCo to

22 66

Zaspokajanie własnych i koleżków przyjemności z pieniędzy publicznych. Równie dobrze mógłby sponsorować podkarpackich rolników kupując nowoczesne traktory i wpraszać się na kopanki. A co głodnymi i słabo zarabiającymi mieszkańcami cfaniaczku? 13:17, 04.12.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

zxszxs

20 3

zmień pracę i weź się za siebie, raczej patologia nie jesteś żeby się głodem i słabymi zarobkami przy winku emocjonować. On nie jest od tego żeby ci pukać do domu i wciskać chleb i pieniądze do ręki. 13:26, 04.12.2018


Co toCo to

2 15

zxs: Wystarczy że duma i honor z Solskiego pozwala se wciskać! 14:29, 04.12.2018


B323LB323L

15 3

Kolejny nieudacznik obwiniający wszystkich wokół za swoje niepowodzenia. 14:35, 04.12.2018


Back DraftBack Draft

1 0

Chyba KRONO też mu nie pasiło... 15:08, 04.12.2018


SebaSeba

76 19

Szacunek dla Pana. Kibice tego nie zapomną Panie Tomaszu. Dziękujemy!!!!!! 13:30, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zxszxs

45 12

Jak w moich wpisach widać Pisu nie trawię ale mimo tego Porębę poważam. Należy podziękować za upór, wałkowanie od lat jednych i tych samych tematów do momentu aż udało się wyciągnąć kasę z UE i zainwestować je na podkarpaciu. Tak trzymać cisnąć ich tam w tym Europarlamencie. Ręka mi uschnie ale pewnie na gościa zagłosuję :P. Lepszy taki niż te grzeistołki. Jakoś nie słyszałem żeby ktoś inny z euro się na podkarpaciu wyróżniał i robił coś ważnego dla naszego lokalnego społeczeństwa. Nie samą pracą człowiek żyje. Społeczeństwo potrzebuje rozrywek, dziękujemy z wsparcie sportu. Jedno co to kopnij Pan w cztery litery ten program polityczny autoryzowany przez pewnego człowieka z bolącym kolanem. 13:33, 04.12.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Polak EuropejczykPolak Europejczyk

2 9

Przez takich mośków we Francji biedni ludzie muszą strajkować i protestować bo z budżetu porwana pieniądze. Wszystko po to by zabłyszczeć u siebie na wsi. Niech sprzeda tam helikoptery lub rozpylacze z Mielca. Do pacyfikacji oczywiście. 14:51, 04.12.2018


zxszxs

7 2

Taaa bo lepiej nie promować sportu i zdrowego stylu życia tylko siedzenie w domu i narzekać. Umrzyjmy se na wspólny zawał po czterdziestce i nasze dzieci też. Takie pieniądze od miasta czy spółki skarbu państwa nie idą w błoto ale nie każdy potrafi zrozumieć że kasa wydana na to czego nie można dotknąć nie musi być kasą wyrzuconą w błoto. 15:15, 04.12.2018


Polak EuropejczykPolak Europejczyk

0 1

Będziesz mistrzów świata uczył sposobu na zdobywanie pucharu. 15:36, 04.12.2018


Co toCo to

13 40

Jestem z drugiego resortu. Od wyciskania kitu matołom na antenie. 13:33, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aceracer

57 12

O Porębie można powiedzieć jedno - obiecał i realizuje. Takiego politycznego wsparcia piłka nożna nie miała w Mielcu nigdy i to należy docenić i uszanować. Nie jesteśmy wielkim ośrodkiem, gdzie prywatny biznes będzie chciał się bawić w sport. Niecieczą też nie jesteśmy. Bez Tomka Poręby piłki na takim poziomie w Mielcu nie będzie, więc radzę wziąć na wstrzymanie tym wszystkim Mesjaszom - Szeryfom, co to się zaczęli po ostatnich wyborach w radzie miasta objawiać. A jeżeli już tak bardzo pragną być ważni, to niech zaczną od szukania dodatkowych pieniędzy dla klubu. 14:05, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ojciec SukcesuOjciec Sukcesu

16 17

Tomasz wszystko zrobił a przydupasy się przykleiły do zdjęcia. 14:07, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RenataRenata

2 1

Skromność i męskość Naszego wybawiciela nie pozwala mu tak stwierdzać. 14:17, 04.12.2018


kibickibic

12 21

Mielec miał swoje pięć minut i to wykorzystał,szkoda że to już historia. 14:27, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Optymista ze StaliOptymista ze Stali

4 2

Jak chcesz wiedzieć-nowy rozdział tej historii dopiero się zaczyna :) 21:06, 04.12.2018


GustawGustaw

14 4

Bukmacherka, sklep spożywczy czy budowlany, producent napojów czy innych artykułów. Jestcwiele możliwości. Do tego mieleckie firmy może wreszcie zostaną zachecone. Może uderzyć w sponsora tytularnego stadionu? I ważna rzecz, niech nie zapomina Pan o ręcznych i siatkarskich. Ręcznym przydałby się strategiczny sponsor. W ręcznej nie potrzeba tak dużych pieniędzy i można być vw czołówce w Polsce i zaistnieć w Europie. A siatkarki potrzebują sponsora by klub nie upadł. Panie Tomku prosimy o wsparcie! 14:31, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

iiiiii

7 0

Żeby zaistnieć w reczną to najpierw trzeba mieć gdzie grać a nie w sali gimnastycznej. 15:59, 04.12.2018


REKLAMA

AniaAnia

8 15

Niech Pan pomoże siatkarkom! 14:32, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bradbrad

14 5

Przykleiło się coś tam coś tam do okrętu i woła ,, płyniemy,, 14:36, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Najlepszy Europoseł Najlepszy Europoseł

29 12

Miło że Pan Poseł Tomasz Poręba dostrzega w naszym mieście coś więcej niż kreują to media. Widzi potencjał, i moc ukrytą w jego mieszkańcach. 15:17, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mielczaninmielczanin

1 0

gdzie jest Kryśka? 02:09, 05.12.2018


Mielecka nadziejaMielecka nadzieja

31 16

Pan Poseł Tomasz Poręba - nadzieją na lepsze jutro Mielca 15:19, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dziękujemy!Dziękujemy!

30 14

Największą zasługą Pana Tomasza jest miłość do Mielca i sprostanie obowiązkom, jakie się z tą miłością wiążą. Dziękujemy! 15:21, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pisze jak jest!Pisze jak jest!

2 1

Wpisz wymaluj, Twoja retoryka znana była w czasach wczesnego bolszewizmu. Jesteśmy świadkami budowy kultu jednostki. Pan Poręba nic nie daje swojego, on szantażując firmy państwowe przymusza(przy włączonym szumidle) do sponsorowania klubu. Dlaczego piłkarskiego? anie siatkówki,piłki ręcznej? itd. Piłka to więcej wyborców,piłka to kibole a kibole w/g posłów PIS zdrowa tkanka społeczna. A w końcu to i tak my wszyscy za to płacimy. Płacimy za to by miernota PIS-wska mogła znowu być wybrana do parlamentu UE by znowu na UE-pluc. 23:01, 05.12.2018


Zaangażowanie w 100%Zaangażowanie w 100%

34 11

Pan Poseł Tomasz Poręba mógłby mieć wymówki, że mielecki sport że to nie jego problem, ale wybrał on inną postawę. Odważnie zmienia na lepsze środowisko sportowe, bo wie że to wszystko jest robione dla przyszłych pokoleń. 15:24, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MM

11 5

Jak reczna smie sie jeszcze upominac o kase?Kiedy splaca stare dlugi? 16:30, 04.12.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

SS

3 6

To już wiemy komu zależało na zburzeniu hali sportowej i tym samym uniemożliwienie bycia fanem innych dyscyplin w mieście. Piłka Tomka i kolegów czyimś kosztem. Rycerstwo w czystej postaci. 18:22, 04.12.2018


FanFan

2 4

Ale że zabrał PGE ręcznym to ok? 18:27, 04.12.2018


Onar77Onar77

20 12

Brawo Panie Poręba. Oby więcej takich ludzi. Dzięki Panu w dużej mierze jesteśmy tak blisko celu. 16:56, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fazafaza

13 9

Brawo Tomasz Poręba! Prawdziwy "Mielcok" z Pana. Takimi działaniami ma Pan mój głos a do poglądów Pana partii mam lata świetlne. 17:27, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZainteresowanyZainteresowany

8 19

Panie Tomaszu, szkoda że zapomniał Pan o siatkarkach, piłkarzach ręcznych czy też innych sportowcach w Mielcu. Tylko FKS. A czy wie Pan o długach klubu? o kłótniach w zarządzie?
Cztery czy pięć firm Państwowych sponsoruje piłkę nożną. A ile szóstkę czy Czeczeńców? Tym klubom należy też pomóc. 18:23, 04.12.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

Dr3Dr3

7 0

Po co te kłamstwa gamoniu? Dlaczego siejesz ferment? Kto Ci płaci? Długi... to ma język pan niepoRadny. 18:31, 04.12.2018


fazafaza

9 1

Witamy pana Sz na heju, ale sobie Kukiz przewalił w Mielcu przez jednego gościa. 18:37, 04.12.2018


pablopablo

4 1

Taki jesteś *%#)!& że żal komentować :) Masz długi chyba w swoim domu Januszu. Siatkarki miały swoje 5 minut i tam dopiero były przekręty. 19:37, 04.12.2018


Piszę jak jestPiszę jak jest

1 0

Kukiz, przynajmniej w Mielcu zachował się racjonalnie. Myślę ,że Polska to nie Węgry Kaczyński to nie Orban. Prawda jaką się dowiemy o PIS-ie będzie bolesna i tragiczna. A wtedy historia tych ludzi którzy byli z PIS-em nazwie "kolaborantami" 11:51, 08.12.2018


REKLAMA

Dr3Dr3

4 6

Leandro ledwo dostał obywatelstwo, a już w klapkach i skarpetach ;) 18:38, 04.12.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

oloolo

3 0

myślał że to taki strój regionalny 19:15, 04.12.2018


mielcodrommielcodrom

0 2

Ściągneli chłopa na kresy wschodnie i ubrali w ciuchy robocze. 13:25, 05.12.2018


mmmm

1 0

nie chciał odstawać od miejscowych Januszy 14:06, 06.12.2018


LolLol

13 13

Kompromitacja Mielca zabrała głos. 19:00, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SWJSWJ

1 2

ale boli *%#)!& Hahaha ma boleć! 19:44, 04.12.2018


Biedni chłopcyBiedni chłopcy

6 5

Jest coś z wami nie tak skoro na dyscypliny uprawiane przez kobiety przeznaczacie mniej pieniędzy. Dlaczego he he... Niech to będzie wasza głęboka tajemnica . 19:52, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ogarnijcie sieogarnijcie sie

10 20

Ludzie proszę Was ogarnijcie się. Przecież wszystko co on robi jest z naszych pieniędzy. Fakt, że pomaga w klubie, ale cóż on innego ma do roboty. Klub wygrywa, wybory się zbliżają to trzeba się przy klubie ogrzać. Nie chce krytykować wszystkiego co związane z PiS, ale przy takiej ilości głosów jakie zgarniają na podkarpaciu to powinniśmy mieć tu trochę więcej inwestycji. A tu dalej czarna dziura i tylko lansowanie 20:06, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dariadaria

13 6

Skąd tyle jadu zazdrości i zła w was ludzie? Zawsze do każdego artukułu znajdzie się 40 Januszów tylko po to żeby skrytykować ponarzekać pohejtować. Dlatego żadna nacja na świecie nie lubi Polaków właśnie bo jesteśmy takim narodem. 21:49, 04.12.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

CiekawaCiekawa

0 3

Masz rację. Która nacja twoim zdaniem jest najlepsza i dlaczego? 22:58, 04.12.2018


I sort,nie komunistaI sort,nie komunista

1 0

Ja wiem-to wszystko wina TUSKA 12:51, 08.12.2018


loniolonio

9 3

Uwaga Hary płacze z zazdrości. SMS się sypie i nie wie co robić. Przykre a może nowy radny pomoże bo ponoć on wszystko może ! 23:53, 04.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ktośktoś

0 4

Hahahaha. SMS się sypie. Sypać to chyba ty się sypiesz z byle kim. 14:44, 05.12.2018


TakiTaki

6 3

Jesteście zależni od polityki. To nie jest piękny sport. Powiedzmy że stal awansuje do ekstraklasy. Lecz co się stanie gdy zmieni się władza za rok lub dwa i nowy prezes sponsora (kolega,kolegi) zakręci kurek z kasą. Do kogo będziecie mieć żal? A hali obiecanej jak nie było tak dalej nie ma. Niech Pan Tomasz się wypowie co sądzi o kolegach z partii grzejących stołki radnych i prezydenta? Jemu się udało a co z nimi. Boją się mediów czy nie mają się czym pochwalić. 00:39, 05.12.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

olafolaf

1 2

Jakie to ma znaczenie? Jak kurek z kasą zostanie zakręcony to i tak wylądujemy w IV lidze. A czy to będzie z ESA czy z I ligii to nie ma znaczenia. Wniosek jest taki żeby zrobić, żeby kurek nie został zakręcony. Ale niektórym nienawiść przesłania rozum. 12:04, 05.12.2018


LechuLechu

0 1

Szykuje się rozłam w PiS nowe dobrze zapamiętane twarze odetną się *%#)!& betonu. Powinno być lepiej gdy dogadają się z pozostałymi:) 13:01, 05.12.2018


LechuLechu

0 1

Szykuje się rozłam w PiS nowe dobrze zapamiętane twarze odetną się *%#)!& betonu. Powinno być lepiej gdy dogadają się z pozostałymi:) 13:05, 05.12.2018


OrginałOrginał

7 4

Nic nowego nie wymyślił. Naśladuje ruchy Tuska wielbiciela piłki nożnej. Już się nie wspomina o organizacji Euro2012 i budowie całej infrastruktury pod tą imprezę. Kto wie czy gdyby w tym czasie w Mielcu nie było więcej osób z tego ugrupowania w radzie to bylibyśmy do przodu o kilka lat z zapleczem sportowym. Zamiast tkwić w miejscu słuchając jacy oni są dobrzy. 01:21, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibickibic

23 2

gdzie jest ta wspaniała Kryśka? 02:13, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KomuchKomuch

27 12

Ile kadencji koleś już jedzie na bajeczkach o Via Carpatia i innych ??? Nikt nawet łopaty w ziemię nie wbił. 07:34, 05.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

B323LB323L

1 0

No ile kadencji ignorancie? Czekam na merytoryczną odpowiedź. 19:59, 05.12.2018


REKLAMA

aROaRO

11 31

Naprawdę szacunek! Niezapomnimy ile Pan zrobił dla Mielca! 09:59, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szczyl  Szczyl

29 11

Przynosi tylko wstyd dla mielca podobnie jak chrzanowski
11:53, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bradbrad

4 6

Pytanie , czy drużyna też jest dumna? 14:12, 05.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ks. JerzyKs. Jerzy

0 6

Z tego czekoladowego kolegi na pewno nie. 08:53, 06.12.2018


mismis

3 1

kklohgfcvbuytgf 14:55, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jsjs

7 4

Ile płaście za teksty pisane na rzecz uwielbienia dla członka dobrej zmiany?. Mogę wypromować największą miernotę na męża stanu. Załatwię około setki frajerów będą stawiać zielone łapki. Przypomnę ,że robiłem to dla Dudy i wygrał. Nie wziąłem kasy za darmo !, tylko na to uczciwie zapracowałem. Wiem ,że na tym forum działa już płatna grupa ( po zielonych łapkach widzę ,około 70)Podejrzewam ,że to opłaca Europosła.Ja biorę tyle ile na rzecz Prezydenta. Czekam na odpowiedź na forum. 20:22, 05.12.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

OburzonyOburzony

3 0

Nie szalej przed wyborami prezydenckimi zwłaszcza w przed 2 turą też było na nich zielono. Co z tego wyszło. Udowodnij że te łapki są opłacane i będzie ciekawie dla podatników. Z taką przeszłością możesz być koronnym. 22:35, 05.12.2018


Piszę jak jestPiszę jak jest

1 0

A kampania prezydencka DUDY?? co to było. Wszystko jest sprawdzone i udowodnione.Tylko dlaczego sprawa przyschła? Jak był bym opozycją, to wyciągnął bym ten fakt tuz przed wyborami. Teraz by się za wcześnie wypaliła. 12:15, 08.12.2018


Piszę jak jestPiszę jak jest

9 6

Wpisz wymaluj, retoryka niektórych na tym forum znana była w czasach wczesnego bolszewizmu. Jesteśmy świadkami budowy kultu jednostki. Pan Poręba nic nie daje swojego, on szantażując firmy państwowe przymusza(przy włączonym szumidle) do sponsorowania klubu. Dlaczego piłkarskiego? anie siatkówki,piłki ręcznej? itd. Piłka to więcej wyborców,piłka to kibole a kibole w/g posłów PIS zdrowa tkanka społeczna. A w końcu to i tak my wszyscy za to płacimy. Płacimy za to by miernota PIS-wska mogła znowu być wybrana do parlamentu UE by znowu na UE-pluc. 23:06, 05.12.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

PudłoPudło

3 1

Daj se siana.On był kontuzjowany i niewiele pokaże. Bo w czasach studenckich był piłkarzem zawodowym. 00:26, 06.12.2018


Dr3Dr3

0 1

Piłka to kibole? Narracja podobna do tej, że marsz niepodległości to marsz nazistów. Kim ty chamie jesteś, żeby tak oceniać ludzi? 18:06, 08.12.2018


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


oloolo

1 0

tu śmieciu do pięt mu nie dorastasz 14:03, 06.12.2018


mmmm

1 0

Widać *%#)!& żeś z drzewa jeszcze nie zszedł 14:10, 06.12.2018


GczGcz

6 4

Zawsze mi się wydawało że w piłkę grają piłkarze,do teraz . Okazuje się że te wyniki to załatwił Poręba. Żeby go nie zabrakło bo Mielec zniknie viacarpatia przepadnie na zawsze a linia kolejowa 25 zostanie rozebrana . Ludzie bez przesady przecież za te sukcesy to my płacimy horendalne rachunki za prąd. Pan Poręba pół życia mieszka sobie w Brukseli i zarabia taką kasę że my możemy o takich pieniędzach tylko pomarzyć. Przyjedzie od czasu do czasu zazwyczaj przed wyborami udzieli kilka wywiadów i tyle go widzieli . A tak w ogóle to hej Mielec zaczął mu już robić kampanie bo wybory tuż. Teraz będziemy mieć Porębę na każdej imprezie , będzie robił pierogi,dzieciom rozdawał cukierki a babcie będzie przeprowadzał przez pasy . Naobiecuje my go wybierzemy a on się zmyje do tej niedobrej Brukseli i tyle go widzieli aż do następnych wyborów 17:51, 06.12.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

przy BPprzy BP

2 1

...już wisi plakacik... chyba się państwo pisowi boją że w wyborach do Europarlamentu też może być przysłowiowy wp*****l... 20:53, 06.12.2018


Dr3Dr3

0 0

Weź gamoniu nie strasz ludzi rachunkami za prąd. Kolejne kłamstwo powtarzane w celu uwiarygodnienia. 18:13, 08.12.2018


Przetłumaczę na polsPrzetłumaczę na pols

6 2

Tu Tomasz Poręba. Zacząłem kampanię wyborczą do wyborów do Europarlamentu. Głosujcie na mnie, będzie się żyło lepiej, mnie, oraz moim kolegom z PiS, bo w Brukseli diety i uposażenie konkretne i w Euro. 20:21, 06.12.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Dr3Dr3

1 1

Oczywiście, że zagłosujemy. Poręba w przeciwieństwie do twoich idoli nie donosi na własny kraj. 18:10, 08.12.2018


Na kraj?Na kraj?

1 0

Na kraj nie trzeba donosić. Bo w naszym kraju są konsulaty ambasady,są przedstawiciele agencji prasowych. W naszym kraju jest oficjalny legalny wywiad i nie oficjalny. To jeszcze nie Korea Północna choć i stamtąd docierają informacje. Wyuczyłeś się szablonów z KURVIZJI i używasz.
Należysz pisdzielcu do tych mend prawicowych którzy uważają ,że w własnym domu można żonę tłuc, a jak sąsiad zadzwoni po policję -to donosi! 23:37, 09.12.2018


GczGcz

0 0

Do przy BP i nie tylko , jak się dobrze postaramy i zmobilizujemy to wpier...pl murowany !!!!! 11:08, 07.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

jarekjarek

1 0

Powiesz szczerze - mi się ta nowa szata graficzna Hej Mielec nie podoba. Trudno znaleźć to co się szuka, dużo zdjęć, jakby dla analfabetów- pismo obrazkowe.
Minęło już trochę czasu i trudno coś znaleźć.
Powiem wręcz -mnie to denerwuje i teraz zdecydowanie rzadziej zaglądam! Moi znajomi są tego samego zdania. Trudno znaleźć portal o gorszej stronie głównej! 15:06, 07.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OCALONY.OCALONY.

0 0

Masz objawy uzależnienia. Tłumaczysz swoje odczucia po utracie bodźca uzależniającego. Zamiast dziękować portalowi za zmianę Twojego stylu życia na zdrowsze. 15:52, 07.12.2018


REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone