Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. ewidencji BDO i ochrony środowiska

Data dodania: 2024-05-09 19:23:04 ID: 21354

[email protected]

Firma Wibo JKZ Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni na stanowisko: Specjalista ds. ewidencji BDO.

Zakres obowiązków:
prowadzenie ewidencji odpadów w bazie BDO
prowadzenie sprawozdawczości ustawowej dotyczącej Ochrony Środowiska
nadzór nad gospodarką odpadami
przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby
obsługa biura

Wymagania:
znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami
znajomość serwisu BDO
dobra znajomość pakietu MS Office
znajomość obsługi urządzeń biurowych
dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność
odpowiedzialność, zaangażowanie,
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
stała praca w intensywnie rozwijającej się firmie
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
atrakcyjny system premiowania
rozwój poprzez różnorodność zadań
praca w zgranym i przyjaznym zespole
wsparcie w rozwoju kompetencji