Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Operator maszyn produkcyjnych

Data dodania: 2024-04-26 11:23:29 ID: 21202

177 Pokaż numer [email protected]

Rado Sp.z.o.o. z siedzibą w Ławnicy zatrudni pracowników na stanowisko Operator maszyn.

Zakres obowiązków:

-wykonywanie samodzielnie lub w zespole różnych zadań w ramach procesu produkcyjnego,

- przygotowanie surowców/komponentów do dalszego przerobu zgodnie z poleceniami przełożonego,

-obsługa linii produkcyjnej,

Wymagania:

-umiejętność pracy w zespole,

-systematyczność,

- zaangażowanie,

- dobra organizacja pracy,

- stan zdrowia umożliwiający podjęcie zatrudnienia,

- mile widziane dodatkowe uprawnienia np. operator wózka widłowego,

Oferujemy:

- pracę w dużym przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji na rynku,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w trybie zmianowym ( 3 zmiany),

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę ), szukamy pracowników na stałe,

- możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na adres e-mail: [email protected]
Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.