Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Praca - Pracownik logistyki

Data dodania: 2024-04-17 19:51:00 ID: 21071

[email protected]

Firma Monster Print jest stabilnie działającą firmą w branży reklamy wielkoformatowej. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku europejskim. Oferujemy stanowisko pracy: Pracownik logistyki . Mile widziane są osoby ambitne, chcące się uczyć z chęcią rozwoju osobistego na kolejne stanowiska. Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo pod adresem www.monsterprint.pl

Stanowisko pracy: Pracownik logistyki

Zakres obowiązków:

- nadzorowanie procesów wysyłki towarów
- przygotowywanie dokumentów wysyłkowych
- współpraca z działem produkcji oraz magazynem
- kontrola załadunku
- kontakt z przewoźnikiem

Wymagania:

- otwartość, dyspozycyjność
- znajomość pakietu Office
- umiejętności organizacji i planowania
- samodzielności i odpowiedzialności
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość systemów IT firm kurierskich, spedycyjnych tj UPS, GLS, TNT, Raben, GEFCO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym
- szkolenie
- pełnoetatowe zatrudnienie
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę przesyłać na adres: [email protected]

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.