Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Elektryk – Elektromonter instalacji maszyn i urządzeń

Data dodania: 2024-04-30 12:10:55 ID: 21023

17 Pokaż numer [email protected]

Zakres obowiązków:
- montaż, eksploatacja, konserwacja i remonty maszyn i urządzeń elektroenergetycznych w tym rozdzielni niskiego i średniego napięcia,
- eksploatacja, konserwacja i remonty urządzeń elektroenergetycznych podlegających dozorowi UDT
- usuwanie usterek i awarii
- wykonywaniu pomiarów elektrycznych,
- nadzór nad pomocniczymi procesami technologicznymi

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe,
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy),
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- predyspozycje do pracy na wysokości,
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- szkolenia w zakresie wymaganych uprawnień,
- możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
- bogaty pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną ( Lux Med, Multisport, ZFŚS)

Miejsce pracy: Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 3, Mielec
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elektrociepłownię Mielec sp. z o.o. z siedzibą 39-300 Mielec, ul. Wojska Polskiego 3 danych osobowych, które zawarłem/am w mojej aplikacji, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu o pracę.