kelner

Nr oferty: StPr/18/3126Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Księdza Skargi 11A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: kelner praca na dwie zmiany: 11.00-19.00 14.00-22.00 za pracujące soboty i niedziele przysługują dni wolne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Rock & Roll Cafe & Pizza Iwona i Dariusz Ławruk S.C.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Księdza Skargi 11A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Iwona Ławruk
    Numer telefonu: 17 58329993
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    sprzedawca praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 11.00-19.00 za pracujące soboty przysługuje dzień wolny
    StPr/18/3167
    data rozpoczęcia pracy od 20.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Nadzór nad pracą maszyny wtryskowej oraz urządzeń pomocniczych (pikery, roboty, podajniki, taśmociągi, termostaty), Montaż i demontaż form wtryskowych, pełne przezbrojenia według zoptymalizowanych sta
    StPr/18/3157
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Realizowanie powierzonych zadań zgodnie z instrukcją Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową I zmiana 06:30-14:30 II zmiana 14:30-22:30 praca od poniedziałku do piątku
    StPr/18/3144
    data rozpoczęcia pracy od 16.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Barman-Kelner Praca w godzinach 8-16, 15-23 praca również w soboty i niedziele, święta
    StPr/18/3148
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Szycie koszul nocnych.
    StPr/18/3149
    data rozpoczęcia pracy od 03.12.2018
    wynagrodzenie od do 16 PLN

    Obsługa piły taśmowej.
    StPr/18/3150
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Montowanie zespołów wg dokumentacji
    StPr/18/3151
    data rozpoczęcia pracy od 19.11.2018
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Szlifowanie części metalowych.
    StPr/18/3152

    Przygotowywanie części do malowania, wieszanie, zdejmowanie. Obsługa pieca.
    StPr/18/3153
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Asystent/ka księgowej
    StPr/18/3155
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN