Zamknij

Fizjoterapeuta w domu pacjenta

Nr oferty: StPr/24/0884Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Praca w domu pacjenta, praca na terenie powiatu mieleckiego.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 30.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 9 600 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapeuta
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziana samodzielność w zawodzie, czyli magister fizjoterapii , mile widziane doświadczenie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOVI-MED Bartosz Nowicki
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Józefa Piłsudskiego 4, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Joanna Pelic
      Numer telefonu: 535800953
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny 535800953
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Fizjoterapeuta I zmiana: 8-16 od poniedziałku do piątku
      StPr/24/0960
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Wykonywanie prac zleconych na budowie. Praca na terenie Mielca i okolic.
      StPr/24/0961

      StPr/24/0962

      Kontrolowanie i bieżąca konserwacja urządzeń infrastruktury technicznej obiektu, prace związane z elektryką, hydrauliką i budownictwem Utrzymywanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości Regularne obchody obiektu Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi Koordynowanie prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac Nadzór nad bezpieczeństwem instalacji i urządzeń znajdujących się na obiekcie
      StPr/24/0965
      data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
      wynagrodzenie od od 29 PLN

      - Udzielanie profesjonalnej i rzetelnej informacji na mailowe oraz telefoniczne pytania Klientów na temat m.in. statusu zamówień, dostępności produktów, szczegółów dotyczących asortymentu dostępnego w sklepie internetowym. - Nadzór nad procesami związanymi z wysyłką produktów do Klientów. - Obsługa zamówień. - Akceptacja finansowa. Praca w godzinach 8-16 oraz 14-22
      StPr/24/0953
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Prace przy robotach ziemnych
      StPr/24/0955
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Intendent
      StPr/24/0958
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

      kucharz
      StPr/24/0959
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024

      Utrzymanie ruchu elektrycznego maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych.
      StPr/24/0950
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 6 500 do 6 500 PLN

      Pokojowa Praca w godzinach : 07.00-15.00 11.00-19.00 (+sobota, niedziela wg grafiku)
      StPr/24/0951