Firma KIRCHHOFF poszukuje do pracy na stanowisko: Mechanik narzędziowy

09:25, 17.10.2018 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 09:31, 18.10.2018

Poszerzając zakres swojej działalności w Polsce firma poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy w zakładzie w Mielcu na stanowisku:

MECHANIK NARZĘDZIOWY

Miejsce pracy: Mielec

Od kandydatów oczekujemy:
 - minimum wykształcenie zawodowe
-  umiejętność wykonywania podstawowych czynności ślusarskich
-  umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
-  znajomość rysunku technicznego
-  wiedza z zakresu budowy narzędzi do tłoczenia
-  komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
-  doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz narzędziowy
-  uprawnienia do obsługi suwnicy
-  prawo jazdy: kategoria B
-  znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Podstawowe zadania:
- dokonywanie napraw i przeglądów okresowych narzędzi  tłoczących
- regeneracja, naprawa i modernizacja narzędzi i przyrządów produkcyjnych  i  kontrolnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi
- współpraca z Działem Technicznym w zakresie modyfikacji i zmian inżynierskich
- dbanie o należyty stan powierzonych narzędzi i urządzeń
- monitorowanie czasu napraw, dbanie o wysoką jakość napraw , przeglądów i niezawodność produkcyjną narzędzi i przyrządów
- udział w optymalizacji wyrobu oraz procesu

Oferujemy interesującą pracę w kreatywnym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
[email protected]
W tytule maila proszę wpisać „Mechanik Narzędziowy”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec.

Na podany adres e-mail: [email protected] może Pani/Pan kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora danych osobowych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od wybrania kandydata. Posiada Pani/Pan prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochrony danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%