Zamknij

Pomocnik elektromontera + kierowca kat. C

Nr oferty: StPr/24/0853Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Dojazd na teren budowy służbowym samochodem ciężarowym, prace pomocnicze, w trakcie dnia pracy jazda samochodem ciężarowym. Praca na terenie Mielca i okolic.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ELMEX Spółka Cywilna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Racławicka 7B, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Maciej Lis
      Numer telefonu: 500 006 528
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą tel. 500 006 528 lub przesłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 7-15
      - Udzielanie profesjonalnej i rzetelnej informacji na mailowe oraz telefoniczne pytania Klientów na temat m.in. statusu zamówień, dostępności produktów, szczegółów dotyczących asortymentu dostępnego w sklepie internetowym. - Nadzór nad procesami związanymi z wysyłką produktów do Klientów. - Obsługa zamówień. - Akceptacja finansowa. Praca w godzinach 8-16 oraz 14-22
      StPr/24/0953
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Prace przy robotach ziemnych
      StPr/24/0955
      data rozpoczęcia pracy od 16.05.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Intendent
      StPr/24/0958
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

      kucharz
      StPr/24/0959
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2024

      Utrzymanie ruchu elektrycznego maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych.
      StPr/24/0950
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 6 500 do 6 500 PLN

      Pokojowa Praca w godzinach : 07.00-15.00 11.00-19.00 (+sobota, niedziela wg grafiku)
      StPr/24/0951

      Opiekun w domu pomocy społecznej Praca w godzinach 7-19, 19-7
      StPr/24/0947
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Rozprowadzenie gotowych wiązek elektrycznych w strukturze śmigłowca, samolotu. Montaż agregatów, bloków awionicznych, montaż tablic, pulpitów. Prowadzenie testów awionicznych i elektrycznych. Modernizacja/modyfikacja skrzynek, tablic oraz pulpitów na zgodność z dokumentacją. Próby awioniczne i elektryczne. Umowa o pracę (I umowa - okres próbny 3 miesiące, II umowa - 12 miesięcy, III umowa - praca na czas nieokreślony).
      StPr/24/0946
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024

      Montaż sieci gazowych, praca w terenie
      StPr/24/0938
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      StPr/24/0939
      wynagrodzenie od od 8 000 PLN