Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. zakupów

Data dodania: 2024-04-30 13:41:57 ID: 21243

[email protected]

zdjecie ogloszenia

JEŚLI TO WŁAŚNIE TY

świetnie komunikujesz się z ludźmi,
swoją konsekwencją i systematyczną pracą osiągasz zamierzone cele,
esteś kreatywny/-a, masz własne pomysły na realizację powierzonych zadań,
cenisz sobie profesjonalizm i rozwój,
chcesz dołączyć do ludzi z pasją i zaangażowaniem,
jesteś gotowy/-a do realizacji wyzwania jakim jest uczestniczenie we współtworzeniu naszej firmy.
TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

miejsce pracy: Rzeszów , Spółka Insotec

Zakres obowiązków

sporządzanie zapytań ofertowych do dostawców
negocjacje warunków handlowych z dostawcami
wskazanie potencjalnego dostawcy na podstawie zebranych ofert
nadzór nad wysłanymi zamówieniami, terminowością dostaw
zlecanie wyrobów do produkcji
pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych klientów
wyszukiwanie optymalnych rozwiązań technicznych dostępnych na rynku
budowa i nadzór nad utrzymywaniem optymalnych stanów magazynowych
systematyczne monitorowanie rynku dostawców na terenie całego Świata
gromadzenie dokumentacji techniczno-handlowej produktów.
Wymagania
wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
mile widziana wiedza z zakresu techniki napędowej lub chęć pozyskania tej wiedzy
biegła umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
mile widziana znajomość języka angielskiego
mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
szkolenia techniczne
wsparcie doświadczonych pracowników zespołu w codziennej pracy
przejrzyste zasady dotyczące systemu wynagradzania i premiowania
profesjonalne narzędzia pracy.